Pokazy taneczne/ imprezy firmowe

Jeżeli chcą Państwo zorganizować przyjęcie firmowe lub inne niezapomniane wydarzenie, to zachęcamy do skorzystania z oferty pokazów Pole Dance w wykonaniu profesjonalnych tancerek.

Show, podczas którego tancerki wykonają indywidualnie przygotowaną choreografię, prezentując rozmaite figury oraz efektowne przejścia pomiędzy figurami wraz z zapierającymi dech kontrolowanymi spadkami pozostaną na długo w pamięci publiczności i zagwarantują niezwykle zjawiskową oprawę każdej uroczystości.

Dysponujemy przenośną, profesjonalną rurą ze sceną, której montaż zajmuje od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu mamy możliwość przygotowania pokazu w niemal każdym miejscu, również w plenerze. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i za każdym razem istnieje możliwość ustalenia dowolnego scenariusza pokazu oraz indywidualna negocjacja ceny.

Poniżej orientacyjne ceny.

1 show w wykonaniu 1 tancerki (solo) 1100 pln / netto

1 show w wykonaniu 2 tancerek (w duecie) 2000 pln / netto

2 show w wykonaniu 2 tancerek (solo) 2000 pln / netto

Większa ilość pokazów z udziałem powyżej 2 tancerek ustalana indywidualnie.

Dojazd do 10 km gratis. Powyżej 10 km 1.10 pln / netto za kilometr liczony w obie strony. Oferujemy również sam wynajem rury ze sceną firmy x-pole w kwocie 500 pln / netto za dobę.

Klikając w link zobaczą Państwo występ jednej z naszych pole dancerek podczas zawodów. https://www.youtube.com/watch?v=hkG2piIZUIQ

Pokazy taneczne/ imprezy firmowe