O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy od czerwca 2015 roku. Aktualnie jesteśmy uważani za jedną z prestiżowych szkół pole dance w Warszawie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza doświadczona kadra instruktorska uczyła się pod okiem najlepszych trenerów z całego świata. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi nastawionymi na rozwój zawodowy, gotowymi do uczestnictwa w licznych szkoleniach i warsztatach.

Ponadto, stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń fitnessu, którą wyposażyliśmy w sprzęt najwyższej jakości. Zadbaliśmy o każdy detal, abyś mogła poprawić swoją kondycję, poczuć się swobodnie oraz dobrze się bawić. Opracowaliśmy treningi, pozwalającej każdej z Was nie tylko uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale także odkryć/podkreślić swój seksapil oraz umocnić pewność siebie. Staliśmy się jedną wielką rodziną, która dzieli się z wszystkimi dookoła radością, entuzjazmem i endorfinami.

Nasze trenerki wiedzą, w jaki sposób skutecznie zmotywować Cię do ćwiczeń, dzięki czemu nie tylko osiągniesz wymarzone cele, ale także polubisz ćwiczenia, czyniąc z nich ważną część swojego życia. Pomożemy Ci znaleźć motywację do regularnej aktywności fizycznej i podtrzymamy ją w chwilach zwątpienia.

Wspólnie określimy Twoje osobiste cele i wyznaczymy drogę do ich osiągnięcia.

Z nami odnajdziesz przyjemność płynącą z aktywnego życia!

 

Akceptujemy karty:

Partnerzy: