Pole kids

Nasza nowość na ten sezon!

Pole dance to połączenie tańca, gimnastyki i akrobatyki. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, więc Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić. Nauczy się podstawowych figur gimnastycznych, takich jak mostek czy szpagat, rozwinie sprawność ogólną, wzmocni mięśnie, poprawi gibkość ciała oraz rozwinie koordynację wzrokowo-ruchową.

Ponadto pozna obroty i figury na pionowym drążku. Ale co najważniejsze, będzie się świetnie bawić. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko będzie miało pasję, rozładuje pokłady energii, a w przyszłości może zostanie gwiazdą pole dance.

Zajęcia rozpoczną się ogólnorozwojową rozgrzewką, przygotowującą ciało do wysiłku. Następnie przejdziemy do szeregu ćwiczeń kształtujących, koordynacyjnych i gibkościowych, które pomogą wykonywać figury na rurce.

Na każdych zajęciach dziecko nauczy się czegoś nowego.

Sport ma ogromny wpływ na rozwój dzieci. Oprócz tego, że są zdrowsze i wysportowane, to lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów, są bardziej pewne siebie i skoncentrowane na dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto regularny ruch pomaga m.in korygować wady postawy, a także zwiększa odporność organizmu

Zajęcia dla dzieci od 6 do 13 roku życia.

Pole kids