Karta MultiSport - Sky Pole Warszawa

Honorujemy kartę MultiSport Plus bez żadnych dopłat zarówno na zwykłych zajęciach jak i kursach. Przy kursach i kartach partnerskich mamy następujące zasady:

Osoby z kartami partnerskimi (MultiSport plus, FitProfit, FitSport i OK System) wpłacają jednorazową kaucję w wysokości 100zł w dniu rozpoczęcia kursu.

Podczas trwania kursu Pole Dance oraz kursu szpagatowego musimy odnotować minimum 8 odbić karty (kursy w naszej szkole obejmują 8h zajęć)

W przypadku nieobecności na zajęciach z kursu, należy je odrobić na zajęciach dostępnych w grafiku (wszystkie zajęcia poza kursami, czyli do wyboru: Pole dance, Stretching, Acropole oraz wolna sala). Zezwalamy na odrabianie zajęć na kursie szpagatowym. Nieobecności odrabiamy w trakcie trwania kursu i w niektórych przypadkach tydzień po jego zakończeniu

Jeżeli podczas trwania kursu nie będzie określonej ilości odbić karty, to wpłacona kaucja zostaje potrącona. W innym przypadku kaucję można odebrać lub może przejść na kontynuację kursu Oczywiście klienci z kartami partnerskimi oprócz kursu mogą korzystać również z innych zajęć dostępnych w naszym grafiku. Klient posiadający kartę Multisport Plus może zostać na 2 zajęciach pod rząd bez żadnych dopłat! Jeżeli chodzi o pozostałe karty partnerskie obowiązuje dopłata do drugiej godziny zajęć w cenie 15 zł. Rezerwować oraz anulować rezerwację można do 8h przed rozpoczęciem zajęć bez utraty kaucji (dotyczy zwykłych zajęć, nie kursów). Przy pierwszej i drugiej nieobecności potrącamy 30zł, a na trzeciej 40zł. Przy utracie części kaucji, kaucję należy uzupełnić na najbliższych zajęciach w naszej szkole.

Akceptujemy karty:

Partnerzy: