Magdalena Karasińska

Tancerka, choreograf i dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim, posiada klasę taneczną C w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów.

Od 2013 roku prowadzi zajęcia w różnych grupowych wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance ,pole dance, exotic pole oraz stretching. Zajmuje się także przygotowywaniem chorografii Pierwszych Tańców Weselnych, a także organizuje wieczory panieńskie z nauką tańca.

Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. W 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało pierwszym osiągnięciem- otrzymaniem tytułu Vice Miss Duende- szkoły pole dance, w której się szkoliła- już po 2 miesiącach od pierwszego wejścia na salę treningową.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

Taniec to jej pasja i sposób na życie!

OSIĄGNIĘCIA:

  • III-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2017
  • II-miejsce Pole Art Experience, kat.Professional, Opole .2017
  • II-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2016
  • IV-miejsce Exotic Show Fit Weekend, Kielce 2016
  • Vice Miss Duende Dance Studio, Warszawa 2015
  • klasa taneczna C w stylu latynoamerykańskim i standardowym
Magdalena Karasińska